Place zabaw domowe

Domowy plac zabaw – szeroka oferta placów zabaw

Ciekawą alternatywą dla przydomowych placów są place, które można zamontować w pokoju dziecięcym. Konstrukcje są łatwe w montażu, bezpieczne i gwarantują ogrom dobrej zabawy!

Co więcej, domowy plac zabaw posłuży dziecku przez wiele lat. Stanowi on wewnętrzny plac zabaw dla dzieci. To stały element wystroju pokoju dziecięcego. Drabinki gimnastyczne czy kółka mogą posłużyć jeszcze dłużej. Stąd plac zabaw, który będzie znajdować się w domu, jest długoletnią inwestycją. Zaspokaja potrzebę ruchu, jest odskocznią od codziennej rutyny i doskonałą formą rozrywki. Mini plac zabaw do domu, to idealny dodatek do pokoju dziecka.

W razie potrzeby plac może także być formą profilaktyki zaburzeń rozwojowych – neutralizuje tendencję do wad postawy, pomaga w ich leczeniu.

Plac zabaw dla dzieci do pokoju dziecięcego

Place domowe składają się z wielu elementów gimnastycznych. Mogą to być liny gimnastyczne, drążki, kółka gimnastyczne, trapezy, huśtawki, drabinki poziome i pionowe, kosze do koszykówki i wiele więcej. Całość nie tylko jest funkcjonalna, ale robi także ogromne wrażenie! Dziecko może bezpiecznie się wspinać, nie ma miejsca na nudę! 

Czy warto zdecydować się na domowy plac zabaw dla dzieci?

Korzystanie z domowych placów kształtuje pewność siebie, pozwala dziecku przekraczać swoje lęki, trenować koordynację obu półkul. Maluch trenuje sprawność ruchową, relaksuje się, uczy się kontroli własnego ciała, ćwiczy koncentrację czy koordynację wzrokowo-ruchową.

Należy podkreślić, że dziecko jednocześnie świetnie się bawi. Do korzystania z domowego placu zabaw raczej nikogo nie trzeba będzie namawiać. W pokoju dziecka warto postawić mini plac zabaw do domu.

Bogata oferta certyfikowanych placów zabaw do pokoi dziecięcych

Do wyboru są place do pokoju w różnych zestawieniach kolorystycznych. Można zdecydować się na kolorowy plac zabaw lub w stonowanych kolorach. Dodatkowo można w naszym sklepie internetowym dokupić materace gimnastyczne i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Przestrzeń do zabawy we własnym domu! 

Wcale nie musisz mieć wielkiego ogrodu, aby zapewnić swojemu dziecku miejsce do wielogodzinnej zabawy. Nie musisz także wychodzić z domu i iść z pociechą na publiczny plac zabaw, choć jest to oczywiście ciekawa forma rozrywki i okazja do nawiązania kontaktów pomiędzy dziećmi.

Jeśli jednak nie masz w pobliżu takiego miejsca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować maluchowi plac we własnym domu.

Wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania przestrzeni zabaw dla dziecka znajdziesz w naszym sklepie. Drabinki, zjeżdżalnie, domki… Wszystko to bez potrzeby wychodzenia z domu. Możesz mieć pewność, że Twój maluch będzie świetnie się bawił przez długie godziny.

Co więcej, nawet jeśli nie masz w domu tak dużo wolnej przestrzeni, aby plac stał w tym samym miejscu – nie musisz się tym martwić.

Nasze place zabaw można składać. Zatem wystarczy wystawić elementy na czas zabawy dziecka, a po wszystkim uprzątnąć plac i ustawić tak, aby nie przeszkadzał pozostałym domownikom.

Wszystko to jest w pełni bezpieczne. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty.

Domowy plac zabaw to wiele godzin rozrywki i pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy na zakupy!

plac zabaw do domu

Zabawa na świeżym powietrzu jest świetnym sposobem na spędzanie aktywnie czasu, jednak jak wiemy, nie zawsze okoliczności sprzyjają zabawie na zewnątrz. Mamy mnóstwo różnych możliwości dla starszych dzieci, jak i maluchów, aby zapewnić im rozrywki w domu, ale dlaczego by nie spojrzeć na domowe place zabaw? Worek bokserski, ścianka wspinaczkowa, huśtawka? Może domek, albo basen z kulkami? Dzięki naszej stronie możesz wpaść na świetny pomysł i skorzystać z pozytywnych opinii naszych klientów! 

domowy plac zabaw dla dzieci

Nasze pociechy są aktywne, wymagają rozładowania swoich emocji i energii. Kiedy zastanawiamy się, czy są jakieś sposoby, aby dziecko mogło w domu poczuć się jak na sali zabaw, powinniśmy z jednej strony trzymać się względów bezpieczeństwa, z drugiej zaś dostosować rozrywkę do indywidualnych potrzeb pociechy. Lubi się wspinać na wszystko i patrzeć z góry, jakby zdobyło Mount Everest? Zatem powinniśmy skorzystać drabinki i ścianki wspinaczkowej, które znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie!

plac zabaw dla dzieci do domu

Place zabaw do domu nie muszą być bardzo radykalne i zmieniać naszego mieszkania nie do poznania! Wystarczy jeden domek z elementami jak sztuczny kominek, czy zwykła huśtawka zamontowana na drążku, aby nasze dziecko zakochało się na nowo w swoim domu! Doskonale wiemy, że zarówno małe jak i starsze dzieci mają w sobie niespożyte pokłady energii, które bez rozładowania w pozytywny sposób, zamieniają się we frustrację i złość. Stąd tak ważne jest, by dziecko miało miejsce, w którym może w bezpieczny sposób spożytkować swoją energię w coś pozytywnego. 

plac zabaw domowy

Place zabaw domowe są dostosowane pod względem bezpieczeństwa dziecka, jak i do potrzeby lokalu. Nie są to wielkie konstrukcje, które wymagają niemal osobnego pokoju, aby nie zagradzać miejsca dla innych członków rodziny. To drobne instalacje lub zabawki, które w pozytywny sposób są w stanie zapewnić rozrywkę dla naszej pociechy. Baseniki z kulkami czy tunele materiałowe to świetna rozrywka dla malucha, z kolei dla starszych dzieci sprawdzą się drabinki i ścianki wspinaczkowe, które stają się coraz popularniejsze w domach w całej Polsce. 

Domowy plac zabaw może być salą zabaw, która daje nie tylko wiele radości dzieciom, ale dostarcza również wiele adrenaliny podczas pokonywania kolejnych przeszkód lub ćwiczeń, z którymi początkowo dziecko sobie nie radziło. Jest to wyzwanie dla dzieci, które bardzo często motywuje je do częstszych i regularnych treningów. Jest to ich prywatna sala zabaw w domu.

Polecane artykuły na blogu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14