Place zabaw domowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Domowy plac zabaw – szeroka oferta placów zabaw

Ciekawą alternatywą dla przydomowych placów są place, które można zamontować w pokoju dziecięcym. Konstrukcje są łatwe w montażu, bezpieczne i gwarantują ogrom dobrej zabawy!

Co więcej, domowy plac zabaw posłuży dziecku przez wiele lat. To stały element wystroju pokoju dziecięcego. Drabinki gimnastyczne czy kółka mogą posłużyć jeszcze dłużej. Stąd plac zabaw, który będzie znajdować się w domu, jest długoletnią inwestycją. Zaspokaja potrzebę ruchu, jest odskocznią od codziennej rutyny i doskonałą formą rozrywki.

W razie potrzeby plac może także być formą profilaktyki zaburzeń rozwojowych – neutralizuje tendencję do wad postawy, pomaga w ich leczeniu.

Plac zabaw dla dzieci do pokoju dziecięcego

Place domowe składają się z wielu elementów gimnastycznych. Mogą to być liny gimnastyczne, drążki, kółka gimnastyczne, trapezy, huśtawki, drabinki poziome i pionowe, kosze do koszykówki i wiele więcej. Całość nie tylko jest funkcjonalna, ale robi także ogromne wrażenie! Dziecko może bezpiecznie się wspinać, nie ma miejsca na nudę! 

Czy warto zdecydować się na domowy plac zabaw dla dzieci?

Korzystanie z domowych placów kształtuje pewność siebie, pozwala dziecku przekraczać swoje lęki, trenować koordynację obu półkul. Maluch trenuje sprawność ruchową, relaksuje się, uczy się kontroli własnego ciała, ćwiczy koncentrację czy koordynację wzrokowo-ruchową.

Należy podkreślić, że dziecko jednocześnie świetnie się bawi. Do korzystania z domowego placu zabaw raczej nikogo nie trzeba będzie namawiać.

Bogata oferta certyfikowanych placów zabaw do pokoi dziecięcych

Do wyboru są place do pokoju w różnych zestawieniach kolorystycznych. Można zdecydować się na kolorowy plac zabaw lub w stonowanych kolorach. Dodatkowo można w naszym sklepie internetowym dokupić materace gimnastyczne i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Przestrzeń do zabawy we własnym domu! 

Wcale nie musisz mieć wielkiego ogrodu, aby zapewnić swojemu dziecku miejsce do wielogodzinnej zabawy. Nie musisz także wychodzić z domu i iść z pociechą na publiczny plac zabaw, choć jest to oczywiście ciekawa forma rozrywki i okazja do nawiązania kontaktów pomiędzy dziećmi.

Jeśli jednak nie masz w pobliżu takiego miejsca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować maluchowi plac we własnym domu.

Wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania przestrzeni zabaw dla dziecka znajdziesz w naszym sklepie. Drabinki, zjeżdżalnie, domki… Wszystko to bez potrzeby wychodzenia z domu. Możesz mieć pewność, że Twój maluch będzie świetnie się bawił przez długie godziny.

Co więcej, nawet jeśli nie masz w domu tak dużo wolnej przestrzeni, aby plac stał w tym samym miejscu – nie musisz się tym martwić.

Nasze place zabaw można składać. Zatem wystarczy wystawić elementy na czas zabawy dziecka, a po wszystkim uprzątnąć plac i ustawić tak, aby nie przeszkadzał pozostałym domownikom.

Wszystko to jest w pełni bezpieczne. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty.

Domowy plac zabaw to wiele godzin rozrywki i pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy na zakupy!