Place zabaw ogrodowe

Ogrodowe place zabaw

Ogródkowe place zabaw cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, bowiem ogrodowy plac zabaw to gwarancja rozrywki dla dzieci w każdym wieku. W naszej ofercie czekają najróżniejsze  place do zabawy w ogródku. Co istotne, posiadają one niezbędne certyfikaty, żeby zapewnić bezpieczeństwo Twoim pociechom. Dodatkowo ogródkowe place zabaw poprawiają koordynację ruchową dzieci w każdym wieku.

Sklep internetowy z placami zabaw

Jednocześnie wersje przydomowe są dostępne w atrakcyjnych cenach, by nie zrobić dziury w domowym budżecie. Gwarantujemy wspaniałe możliwości do zabawy dla dziecka z łatwością montażu. Można je zorganizować zarówno w niewielkich, jak i dużych ogrodach.

Nie ma znaczenia powierzchnia. Dodatkowo można zdecydować się na piaskownice, huśtawki (np. wagowa SEE-SAW, wahadłowa pojedyncza lub podwójna) oraz zjeżdżalnie (modele o różnej wysokości).

Ogrodowe place zabaw

Można je dopasować do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Starsze dzieci z pewnością docenią możliwość wspinania się, podciągania oraz treningu siłowego. To dlatego oferujemy najróżniejsze place zabaw do ogródka dla dzieci, nie decydując się na kompromisy – możesz wybrać plac zabaw idealny do ogrodu, w którym bezpieczeństwo jest gwarantowane.

Wszystkie akcesoria

Proponujemy różnorodne akcesoria i dodatki do placów zabaw, jak np. huśtawka dla niemowląt, ścianka wspinaczkowa, kosz do koszykówki, drabinka dla dzieci do ogrodu, zabawki ogrodowe i wiele więcej. Masz nieskończone możliwości w tworzeniu swojego wymarzonego placu zabaw. Zaaranżuj plac zabaw ze zjeżdżalnią tanio i efektownie zarazem, a Twój ogród będzie idealnym miejscem dla dzieci. Drewniany plac zabaw- sprawdź ofertę! Które wybierasz, może plastikowe?

Drewniane place zabaw dla dzieci do ogrodu

Dzięki temu, że znajdziesz u nas różnorodne drewniany zestaw lub z elementami drewna, masz niemal nieograniczone możliwości ich aranżacji. Przede wszystkim zanim zdecydujesz się na ustawienie placu zabaw, konieczne jest sprawdzenie struktury podłoża.

Stabilność sprzętu na placu zabaw zapewnia właśnie podłoże. Gdy już rozpoczniesz prace związane z montażem, możesz zastanowić się nad dodatkowymi elementami, które rozszerzą plac zabaw. Gwarantujemy, że zaangażowanie całej rodziny w tworzenie wymarzonego placu zabaw to wspaniała rozrywka.

Zestaw dla dziecka

Zaproponuj możliwość wyboru placu zabaw również swojemu dziecku – wtedy poczuje że jego potrzeby są również brane pod uwagę oraz jeszcze chętniej będzie korzystało ze sprzętu na placu zabaw. Wybierz wymarzony plac zabaw dla swojego dziecka. Wybieraj spośród wielu modeli placów zabaw z łatwością montażu.

Podwórkowe place zabaw dla dzieci

Wybierając drewniane place lub te metalowe masz gwarancję, że sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.

Place zabaw w ogrodzie będą niezastąpione podczas dziecięcych przyjęć, uroczystości rodzinnych i wielu innych okazji bez względu na wiek. A ich wyposażenie w dodatkowe elementy, jak zjeżdżalnie, huśtawka czy drewniane piaskownice, zabawki ogrodowe będą przedłużeniem szczęśliwych godzin spędzonych na placu zabaw przez Twoje pociechy nieomal w nieskończoność. Kto nie lubi zjeżdżalni i zabaw ze swoimi rówieśnikami?

Ekonomiczność

Zastąp dom i zabawki radosnymi chwilami podczas rozrywki i ruchu na świeżym powietrzu. Twój własny plac zabaw to strzał w dziesiątkę! Zabierz pociechę na plac zabaw.

Idealny plac zabaw do ogrodu dla dzieci?

Wybór odpowiedniego placu zabaw do umieszczenia w ogrodzie zależy zarówno od wieku dzieci, jak i liczby maluchów, które będą z niego korzystały. W końcu wiadomo, że najlepiej bawić się w grupie z rodzeństwem bądź rówieśnikami.

Są w ofercie sklepu różnorodne place do ogródka, w których może bawić się jedno, dwoje lub więcej dzieci. Sprawdzą się one doskonale nie tylko w dużych ogródkach, ale także tych niewielkich. Można je również wykorzystać na osiedlach czy w przedszkolach. Gwarantowana niska cena! W naszej ofercie wiele placów zabaw. Stwórz swój zestaw.

Łatwość montażu

Pewne jest to, że metalowe czy drewniane place zabaw z naszej oferty są łatwe w montażu. Można samodzielnie stworzyć wymarzone miejsce do zabawy dla swoich dzieci. Wybierz plac zabaw plastikowy, ze zjeżdżalnią lub domkiem z naszej oferty, który ma elementy drewna. Sprawdź dostępne akcesoria.

Plac zabaw ogrodowy

Plac zabaw dla dzieci bez wątpienia będzie idealnym uzupełnieniem przestrzeni ogrodowej. Dzieci, bez względu na wiek, docenią drewniany plac zabaw i chętnie będą spędzać czas na świeżym powietrzu, oraz się bawiąc. Co istotne, ogrodowy plac zabaw dla dzieci pomaga trenować równowagę, angażuje mnóstwo mięśni.

Maluchy mogą spędzać czas tak, jak lubią: skacząc, wspinając się, bujając, biegając czy korzystając z piaskownicy. Bardzo ważne jest, żeby poszczególne elementy na placu zabaw dopasować do wieku oraz umiejętności dziecka. Należy wybierać wyłącznie przydomowe place zabaw z certyfikatami dla dzieci. Plac zabaw zachęca do kontaktu z rówieśnikami również w niepogodę. Odpowiednie konstrukcje są projektowane w taki sposób, by nie powodować zagrożenia. To dlatego, wybierając plac zabaw z naszej oferty, masz gwarancję bezpieczeństwa.

Materiał równie ważny

Bardzo istotny jest materiał, z jakiego wykonuje się te place zabaw. My wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy materiały, dlatego możesz mieć pewność, że place zabaw posłużą Ci przez długi czas. Place zabaw są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pod uwagę na etapie zakupu bierze się oczywiście i cenę-cena jest również czynnikiem wyboru.

Nasze place do zabaw wyróżniają się niezwykle korzystnym stosunkiem jakości do ceny. To dlatego ich zakup nie zrujnuje domowego budżetu. Aktualnie promocje obejmują część produktów prezentowanych na stronach naszego sklepu, a ich cena kusi jeszcze bardziej. Jeżeli myślisz o stworzeniu wymarzonego placu zabawa dla Twojego dziecka, nie wahaj się już dłużej. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą pełną ofertą placów zabaw – z pewnością coś wybierzesz, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości co do placów zabaw, z radością służymy Ci pomocą i radą!

Plac zabaw do ogrodu

Plac zabaw umieszczony we własnym ogrodzie to coś, o czym z pewnością marzy każde dziecko. Dzisiaj bardzo łatwo takie marzenie spełnić. Jedyne co musisz zrobić, to zamówić pełny plac lub wybrać takie jego elementy, które zapewnią maluchowi najwięcej frajdy. Z pewnością sprawdzi się tu drabinka dla dzieci do ogrodu. Ponadto niemal każdy plac zabaw, może być traktowany przez dzieci jako najlepsza zabawka ogrodowa.

Przydomowy plac zabaw

Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przede wszystkim, gdy chcesz zakupić plac zabaw do ogrodu dla dzieci, samodzielnie decydujesz, jakie atrakcje znajdą się w tym miejscu i jaka będzie cena. Możesz wybrać dowolne huśtawki, piaskownice czy innego rodzaju elementy, których nie znajdziesz na każdym z publicznych placów zabaw. Taka dowolność w aranżacji to wielka zaleta – wybierając to, co najbardziej lubi Twoje dziecko, dopasowujesz plac do jego upodobań. Dzięki temu zapewniasz mu wiele godzin świetnej zabawy , a dzieci wzmocnią swoją koordynację ruchową i to we własnym ogrodzie.

Plac zabaw dla dzieci do ogrodu

Wszystkie z naszych placów zabaw są produktami wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas place i odrębne elementy były całkowicie bezpieczne dla malucha, który będzie z nich korzystać na co dzień. Każdy plac zabaw to frajda oraz bezpieczeństwo. U nas znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości oraz bezpieczne, ale także tanie place zabaw do ogrodu dla dzieci. Sprawdź naszą ofertę placów zabaw. Teren zabaw, który będzie na długo!

Place zabaw ogrodowe

Urządzając plac zabaw w ogrodzie należy pamiętać o wielu kwestiach. Oczywiście jedną z ważniejszych jest dobór urządzeń do oczekiwań, wieku i gustu malucha (niektóre dzieci wolą huśtawkę niż zjeżdżalnie, a inne chętnie wypróbują ścianki wspinaczkowe), ale nie wolno zapominać o bezpieczeństwie placu zabaw dla dzieci czy o kwestiach technicznych. Czyli jak zaplanować i zaaranżować przestrzeń do zabawy dla dzieci, by mogły bawić się bezpiecznie. To zapewni spokój rodzicom, a maluchom wiele godzin frajdy.

Bezpieczeństwo zabawy

Plac zabaw do ogrodu, aby pozwalał na bezpieczną zabawę, powinien być umieszczony w dobrze widocznym miejscu, żeby z miejsca w którym rodzice spędzają czas mogli pilnować dzieci podczas zabawy. Dlatego ogrodowy plac zabaw nie powinien być tworzony w dalekim kącie czy w miejscu, którego nie widać z domu, bo np. ściana obok nie ma okien.

Powinny one ponadto być umieszczane w miejscach, gdzie nie ma betonowych elementów. Najlepiej także zadbać, aby plac zabaw dla dzieci w ogrodzie ustawić z dala od ulicy, od oczek wodnych, żywopłotów, roślin z kolcami oraz ogrodzeń. Warto także postarać się taki plac zabaw ogrodowy dla dzieci osłonić od wiatru.

Odpowiednie miejsce to podstawa

Plac zabaw do ogródka najlepiej także ustawić w miejscu, w którym nie ma intensywnego nasłonecznienia. Jeśli nie da się tego zrobić, warto miejsce zabaw osłonić na przykład parasolem. Place zabaw do ogrodu dla dzieci należy również odpowiednio konserwować – wszystko zależy od tego, czy postawimy na urządzenia ruchome, czy montowane na stałe. Od Ciebie więc zależy, jaki zaaranżujesz i stworzysz plac zabaw przydomowy.

Dobrany do dziecka

Wszystkie place zabaw dla dzieci warto wybrać pod wiek swojego dziecka, ponieważ dla najmłodszych trzeba dobrać inny zestaw, dla większych też, jednak wszyscy zadowoleni będą ze zjeżdżalni.

Plac zabaw do ogrodu- cena

W ofercie dla najmłodszych pociech dostępne są drewniane place zabaw, plastikowe i również wykonane z metalu. Place zabaw dla dzieci zapewniają bezpieczeństwo posiadają akcesoria np drabinki, domek z drewna, super huśtawki, są też opcji ze zjeżdżalnią i nie tylko. Stan każdego placu jest nowy, więc może służyć na lata.  Plac zabaw ogrodowy. Jaka jest cena?

Cena jest też optymalna i zaczyna się od co najmniej 700 zł i 800 zł za ogrodowy plac zabaw.

Zapraszamy do kontaktu!

Napraszamy na naszą stronę. Ustaw filtry, wymagania (domek z drewna, drabinki, ze zjeżdżalnią, wiek, cena, dostawa, akcesoria i nie tylko) i znajdź drewniany plac zabaw dla pociechy. W celu złożenia zamówienia zaloguj się na stronę Romana Sport sp. Z o.o , Sprawdź opcje dostawy. Wskaż miejsce w jakie mamy wysłać zabaw dla dzieci z akcesoriami lub napisz przez e-mail!

Wybierz swój typ!

Plac zabaw ogrodowy czeka na nowego właściciela i zestaw akcesoriów. Zaproś dziecko na plac zabaw bez względu na wiek! Jest możliwa dostawa. Napisz do nas e-mail. Tylko tyle!

Huśtawka wagowa – jak zrobić?

Do najpopularniejszych urządzeń na placu zabaw od zawsze należy huśtawka wagowa. Jak zrobić ją samodzielnie przy użyciu zakupionych części? Podpowiemy. Przede wszystkim należy zapoznać się z instrukcją, która z całą pewnością znajdować się będzie w opakowaniu razem z częściami. Wierzymy, że jeśli chodzi o takie urządzenia jak huśtawka wagowa, jak zrobić – wie już większość. Należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo dziecka oraz komfort użytkowania, dlatego również podłoże powinno być odpowiednio przystosowane.

ogrodowe place zabaw

Ogrodowy plac zabaw to chyba marzenie każdego dziecka. Kto nie chciałby wyjść na zewnątrz i bez czekania zając swój plac zabaw w ogrodzie? Ogrodowe place zabaw dla dzieci to komfort zarówno dla pociech, jak i rodziców. Możesz spojrzeć przez okno i sprawdzić, czy Twoje dziecko bezpiecznie bawi się i korzysta ze swojego przydomowego placu zabaw. Place zabaw do ogródka wcale nie zajmują wiele miejsca i pieniędzy, za to oferują mnóstwo frajdy, zupełnie jak na publicznym placu zabaw!

ogrodowy plac zabaw dla dzieci

Place zabaw w ogrodzie to świetny wybór dla zapracowanych rodziców, którym na rękę nie jest chodzenie kawałka drogi do najbliższego miejskiego placu zabaw. Niekoniecznie musimy wydawać fortuny, bo jak się okazuje, rynek jest zaopatrzony w świetne atrakcje na plac zabaw do ogródka. Przydomowe place zabaw dla dzieci są atrakcyjne wizualnie, ale też mogą być doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi i swobodnej rozmowy, kiedy dzieci będą oblegać plac zabaw przydomowy. Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie to inwestycja na lata i najlepsza zabawka ogrodowa!

plac zabaw do ogrodu tanio

Place zabaw ogrodowe często wydają się naprawdę drogi, ale to nie prawda. Tanie place zabaw dla dzieci do ogrodu są ogólnodostępne i łatwe w montażu. Użytkowanie jest bezpieczne, a gwarantujemy, że plac zabaw do ogrodu dla dzieci stanowi świetny prezent urodzinowy, stanowi rozrywkę na lata, a jego funkcjonalność może nas zadziwić. Place zabaw przydomowe są coraz popularniejsze i zachwycają oko, kiedy je mijamy na ulicy. Nasze pociechy nie muszą teraz wyczekiwać na kolejny spacer, bo w zasięgu własnego ogródka mają swoje centrum rozrywki!

place zabaw do ogrodu – wymogi bezpieczeństwa

Oczywiście nie musimy mówić, jak ważne jest, aby place zabaw do ogrodu dla dzieci były bezpieczne. Plac zabaw ogrodowy dla dzieci ma po części odciążyć nas i dać więcej czasu na prace lub odpoczynek, więc ważne, byśmy nie musieli martwić się, czy nasze dziecko jest bezpieczne na zainstalowanych konstrukcjach. Place zabaw ogrodowe dla dzieci zostały stworzone więc tak, aby łączyć w sobie rozrywkę i bezpieczeństwo. Są stabilne, wykonane z najlepszych materiałów i zawierają niezbędne atesty.

Huśtawka wagowa – jak zrobić?

Postanowiłeś, że tej wiosny pojawi się w Twoim ogrodzie huśtawka wagowa? Jak zrobić ją szybko i bezpiecznie oraz jak ją odpowiednio dociążyć? Dodaj taśmę ołowianą do główki kija. Jest to najszybsza i najprostsza metoda na zwiększenie masy uderzenia. Golfiści, na przykład, używają taśmy ołowianej, ponieważ wierzą, że pomoże ona skorygować wady, jakie może posiadać domowa huśtawka wagowa. Jak zrobić, by uniknąć problemów? Skorzystaj z naszej oferty i kup sprawdzony sprzęt – prosto do Twojego domu.

Huśtawka wagowa – jak zrobić?

Ogród to idealne miejsce, by zorganizować dla dziecka niewielki plac zabaw. Choć można wyjść na takowy w mieście, na wsi czy na przedmieściach ciężko o place zabaw w okolicy. Nic więc dziwnego, że rodzice starają się zapewnić dzieciom rozrywkę. Postanowiliście, że w ogrodzie latem stanie huśtawka wagowa? Jak zrobić taką huśtawkę to pytanie, które spędza Wam sen z powiek? Najszybszym sposobem jest skorzystanie z naszej oferty i wybranie dla swojej pocieszy wysokiej jakości huśtawki wykonanej z dobrych jakościowo materiałów, które nigdy Was nie zawiodą.

Przeczytaj na blogu:

Domowa siłownia – jaki sprzęt dobrać?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17